Apartmán Komenského


Priestranný, 2-izbový apartmán bol zrekonštruovaný v roku 2015 a novo zariadený moderným nábytkom. Apartmán sa nachádza na 5. poschodí v budove s výťahom a je situovaný v parku. Balkón má otočený do tichého nádvoria. Apartmán s rozlohou 65m2 sa skladá z chodby, kde sa nachádza priestranná šatníková skriňa, veľkej izby s dvoma samostatnými posteľami. V obývačke je k dispozícii rozťahovací gauč, ktorý slúži aj ako samostatná posteľ pre dve osoby. Kuchyňa je kompletne zariadená. Kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC.

ďalšie Informacie

Lokalita

Apartmán sa nachádza v blízkosti Starého mesta Košice na Komenského ulici č. 27 len pár metrov od známeho Námestia Maratónca Mieru. Je vzdialený 5 minút chôdze na pešiu zónu, kde sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní a pubov.

Historické centrum mesta

Hostia obľubujú prechádzky v okolí ubytovania.

Historické centrum Košíc je známe svojou kaviarenskou kultúrou a terasami s výhľadom na tie najznámejšie historické pamiatky. Nenechajte si újsť gotickú katedrálu Dóm svätej Alžbety či prekrásnu budovu starej radnice.

Služby a upozornenie


Stravovanie

K dispozícii je kompletne vybavená kuchyňa. V blízkom Starom Meste sa nachádza množstvo reštaurácií a obchodov. V blízkosti apartmánu sa nachádzajú potraviny a útulná cukráreň.

Parkovanie

Parkovanie je v danej lokalite limitovane, preto mame pre nasich hosti k dispozicii sukromne parkovacie miesta.

Upratovanie

Upratovanie pred/po skončení pobytu je v cene, takisto ako aj upratovanie raz do týždňa v prípade dlhodobého pobytu. Dodatočné upratovanie vrátane výmeny posteľnej bielizne a uterákov je možné doobjednať za poplatok 25 €.

Upozornenie

Apartmán sa nachádza v obytnej budove a preto vás žiadame o dodržiavanie nočného kľudu po 22.00 hod. Nerušte vašich susedov, majú právo ohlásiť to polícii. V prípade vážneho porušenia správania alebo oprávnenej sťažnosti od susedov môžete byť požiadaný opustiť okamžite apartmán bez nároku na odškodnenie.

Galéria


Ceny


Kontaktujte Nás


Lokalita


Kontakt, Informácie


  +421 910 343 393


   remar@remar.sk